"My Słowianie" Donatana i Cleo to prawdziwy hit internetu. Parodię kawałkę, czyli odpowiedź mężczyzn postanowił nagrać poznański zespoł V-Unit. Zobaczcie teledysk! Jak Wam się podoba?

My Słowianie - parodia poznańskiego zespołu V-Unit


Kawałek 'My Słowianie" Donatana i Cleo pojawił się w sieci na początku listopada. Od tego zobaczyło go już ponad 20 milionów internautów! Teledysk wzbudza wiele emocji. Jedni się nim zachwycają, inni krytykują. Powstaje niezliczona ilość coverów.

W sobotę, 30 listopada, parodię kawałka "My Słowianie" na portalu YouTube opublikował poznański zespół V-Unit. "My Słowianie wiemy, jak wódka na nas działa, zawsze zjemy to, co mama w garach dała" - śpiewają poznaniacy.
"Mamy to, czego pragną dziewczyny, cynimy nasz naturalny swąd".

Posłuchajcie poznańskiej parodii. Jak Wam się podoba ta wersja. Czekamy na komentarze pod tekstem!

My Słowianie - parodia zespołu V-Unit - zobacz teledysk:
My Słowianie - oryginalna wersja - zobacz teledysk:
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mała

eserial.pl - Najnowsze odcinki Ekipy z Warszawy Warsaw Shore - http://eserial.pl oraz wiele innych seriali bez limitu i rejestracji za darmo -https://www.facebook.com/eSerialpl

miniulek (gość)

jejku...to Parodia,nauczmy sie brac takie rzeczy na luzie,dla smiechu..nikt tu z nikogo debila nie zrobil,Panowie z silowni to nie pakerzy..to sa raczej ludzie ciezko pracujacy nad swoim wygladem...tez pewnie podeszli do tematu dla zabawy....jak dla mnie-łapka w góre

tyz prowda (gość)

To przynajmniej naprawdę jest parodia, a nie zasłanianie się wstawką z tabletkami.
Lepsze od oryginału, mimo wszystko!

naturszczyki siki siki (gość)

My Słowianie - parodia poznańskiego zespołu V-Unit -- to nie parodia , oni tacy są naprawdę !

głogów (gość)

Koledzy nie zdają sobie nawet sprawy z tego jakich idiotów z siebie zrobili. Jest mi ich szkoda bo pewnie teraz sobie siedzą przy piwku i rozmawiają jakiego to oni świetnego teledysku nie nagrali. A robiąc z siebie wielce pakerów naprawdę pokazali "klasę". Szkoda słów, niestety.

anonim (gość)

matko wychodzimy na coraz wiekszych alko ... wiem ze to "parodia " albo ze chcieli to dac jako parodie ... nie wiem sama ... wiem ze szkoda słow