Wybierz z nami niepowtarzalne miejsce, które jest idealne na klimatyczną randkę z ukochaną osobą. W ramach akcji ulica.naszemiasto.pl rozpoczynamy kolejną zabawę.

Cytadela, Stary Rynek, Śródka, czy kawiarnia? Jakie miejsca proponujecie na najbardziej romantyczne w mieście? Przez akcję Ulica.naszemiasto.pl chcemy wspólnie z Wami odkrywać lokalizacje idealne dla zakochanych. Dołączcie do naszej zabawy!

Najbardziej romantyczne miejsce w Poznaniu: GŁOSUJ TUTAJMIEJSCE Z KLIMATEM
Specjalnie dla Was już wybraliśmy kilka najciekawszych miejsc w waszym mieście, które zasłużyły na miano najbardziej romantycznych. Ale to Wy wybieracie zwycięzców: na naszych stronach możecie oddawać głosy na wyłonione przez nas kandydatury, a także dodać swoje typy. Jeśli znacie takie, w których panuje odpowiednia atmosfera do prowadzenia intymnych rozmów, podzielcie się nimi. Macie miejsca, które wiążą się z romantycznymi chwilami? A może zamierzacie się oświadczyć tylko tam, w tym jedynym i niepowtarzalnym zakątku? Nadszedł czas na wybór "Najbardziej romantycznego miejsca w Poznaniu".POLECAMY Najlepsze lodziarnie w Poznaniu: Tu zjesz najpyszniejsze lody! [TOP 10]MIEJSCÓWKA NA RANDKĘ
Zachęcamy do wspólnej zabawy do końca wakacji. Chcemy poznać ukochane przez Was kina, kawiarnie czy parki - romantyczne, imprezowe, kulturalne. Po prostu takie, w których czujecie się wyjątkowo dobrze. Wszystko to w ramach akcji Ulica.naszemiasto.pl. Już wybraliśmy najlepsze lodziarnie, a teraz czas na idealne miejsce dla zakochanych. Czekamy na Wasze propozycje i fotografie z najciekawszych miejscówek w naszym mieście! Nasze rekomendacje pojawią się w zwycięskich lokalizacjach. Regulamin wakacyjnej zabawy znajdziecie na stronie ulica.naszemiasto.pl

Najbardziej romantyczne miejsce w Poznaniu: Wybierz z nami

Nasz dobry adres

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!