Wrzesień to czas, kiedy studenci szukają stancji. Zobaczcie, na jakie ogłoszenia można natknąć się w internecie. Oto najgorsze mieszkania do wynajęcia. Tak wiemy, aż trudno w to uwierzyć...

Znalezienie mieszkania to wcale nie jest taka prosta sprawa. Można trafić na kuchnię i łazienkę w jednym, gustowne tygrysie tapety, pisuar pod prysznicem, albo klitkę, którą właściciel chce wynająć aż dla czterech osób.

Nie wierzycie? A jednak! Takie ogłoszenia można znaleźć w internecie. Fotografie pochodzą z fanpage'u "Ch...e mieszkania do wynajęcia", który cieszy się ogromną popularnością.

ZOBACZ TAKŻE: Pokój do wynajęcia w Poznaniu. Ile kosztuje wynajem mieszkania? Gdzie szukać? [WYBRANE OFERTY]
Polecane wideo - Inteligentna dzielnica. Mieszkanie jak eksperyment:
W Helsinkach powstaje eksperymentalna dzielnica. Kalasatama to projekt inteligentnego miasta. Zautomatyzowane mieszkanie pozwala na sterowanie różnymi urządzeniami z poziomu... smartfona. Zobaczcie:


Źródło: Bloomberg/x-new

Najgorsze mieszkania do wynajęcia. Więcej propozycji znajdziecie TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ja (gość)

Przesada kiedy studiowałam 10 lat temu ludzie wynajmowali nawet gorsze pokoje a w akademiku w małym pokoju gnieździło się 5 osob