Najlepsza Naleśnikarnia w Poznaniu - Jeszcze tydzień głosowania! Najlepsza Naleśnikarnia w Poznaniu - Jeszcze tydzień głosowania!

Najlepsza Naleśnikarnia w Poznaniu - Jeszcze tydzień głosowania! (© archiwum Polskapresse/zdjęcie ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdzie jest najlepsza naleśnikarnia w Poznaniu? Tydzień temu zapytaliśmy o to Naszych Internautów i zaprosiliśmy ich do udziału w plebiscycie na najlepszą poznańską naleśnikarnię. Która prowadzi? Która ma szansę na wygraną? Przed nami jeszcze tydzień głosowania.

Najlepsza naleśnikarnia w Poznaniu - Liderzy walczą


Plebiscyt na Najlepszą naleśnikarnię w Poznaniu ruszył 17 marca. Wybraliśmy dziesięć lokali, które w swoim menu oferują naleśniki. Teraz restauracje i puby walczą o głosy i tytuł najlepszej poznańskiej naleśnikarni.

Na prowadzenie wysunęły się Happy Pancake i Naleśnikarnia Gramofon. Oba lokale zyskały znaczną przewagę nad innymi. Czy to pozwoli jednej z naleśnikarni na wygraną? Wszystko zależy od waszych głosów.


ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZĄ NALEŚNIKARNIĘ W POZNANIUNajlepsza naleśnikarnia w Poznaniu - Jak głosować?


Są trzy sposoby głosowania w konkursie na najlepszą naleśnikarnię:
1. Tradycyjnie - przez kliknięcie i wpisanie kodu w capchy, gdzie jeden głos = 1 punkt w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 5 głosów z jednego IP. To daje 5 punktów dziennie.
2. Przez facebook, gdzie jeden głos = 5 punkty w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 5 głosów z jednego konta. To daje 25 punktów dziennie.
3. Poprzez zakup e-wydania Głosu Wielkopolskiego – sms-a, gdzie, jeden głos = 10 punktów. Można oddać dowolną ilość głosów.


KONKURSY na poznan.naszemiasto.pl - Bądź na bieżąco. Wygrywaj nagrody


Najlepsza naleśnikarnia w Poznaniu - Opowiemy o niej


Głosowanie na Najlepszą naleśnikarnię w Poznaniu kończy się 31 marca 2014 r., o godz. 12:59:59. 1 kwietnia - w Dzień Naleśnika zabierzemy was do Najlepszej naleśnikarni w Poznaniu - zwycięzcę plebiscytu przedstawimy w specjalnym artykule na stronie poznan.naszemiasto.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także:
- Naleśniki z betoniarki w Poznaniu
- I Mistrzostwa Naleśnikożerców w PoznaniuSkomentuj:

Najlepsza naleśnikarnia w Poznaniu - Jeszcze tydzień głosowania!Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!