Najlepsze lody w mieście. Zgłoś swoją ulubioną lodziarnię! Najlepsze lody w mieście. Zgłoś swoją ulubioną lodziarnię!

(© Andrzej Banas)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do poniedziałku, 27 czerwca można zgłaszać ulubione lodziarnie w plebiscycie Najlepsze lody w mieście. A już we wtorek, 21 czerwca uruchomione zostanie głosowanie. Wybierzcie swoje ulubione lody w Poznaniu i pomóżcie im wygrać!

Wraz z nastaniem lata i upałów, przychodzi apetyt na lody. A wybór tych ostatnich jest z każdym sezonem coraz większy. Ostatnie kilka lat to wzrost świadomości tego, co jemy i co lubimy jeść. Dotyczy to także ulubionych przez nas lodów. Coraz częściej znów odwiedzamy miejskie lodziarnie, których cały czas w Poznaniu przybywa. Widok długich kolejek pod nimi coraz rzadziej nas dziwi. Która z nich serwuje najlepsze lody? Jakimi oryginalnymi smakami może się pochwalić? Którą odwiedzacie najczęściej? W której jest najlepiej? Postanowiliśmy to sprawdzić i wspólnie z Wami wybrać najlepsze takie miejsce.

Ponownie zachęcamy do udziału w plebiscycie Najlepsze Lody w Mieście. Razem z Wami chcemy wybrać to najlepsze miejsce na upalne dni. A przy okazji - pokazać Wam, gdzie możecie liczyć na orzeźwiającą chwilę słodkiego zapomnienia.

ZGŁOŚ SWOJĄ ULUBIONĄ LODZIARNIĘNutella? Jagody na śmietanie? A może wegańskie lody czekoladowe z płatkami migdałów? A malina z porto? Toblerone? To zaledwie kilka przykładowych smaków, jakie czekają na klientów lodziarni, które jako pierwsze wzięły udział w plebiscycie. Są to Wytwórnia Lodów Tradycyjnych, Lody Naturalne przy Cytadeli, Lody Chwaliszewo 7/8 oraz Lodziarnia Kolorowa. Znacie lodziarnię godną pierwszego miejsca w naszej akcji? Wejdźcie na naszą stronę i zgłoście jej kandydaturę!

Głosowanie na najlepsze lody w mieście rozpocznie się 21 czerwca o godz. 11. Głosować będzie można na trzy sposoby: za pośrednictwem strony internetowej poznan.naszemiasto.pl, poprzez Facebooka i SMS-owo. Jedno kliknięcie na stronie internetowej i na FB oznacza oddanie jednego głosu. Jeden SMS wysłany na ulubioną lodziarnię wart jest aż 10 głosów. Głosowanie internetowe potrwa do 27 czerwca do godz. 14:59, a SMS-y będziemy przyjmować do 11 lipca do godz. 23:59.

ZGŁOŚ SWOJĄ ULUBIONĄ LODZIARNIĘ
Źródło: Dzień dobry TVN/x-news.pl


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!