Lato to najlepszy czas na lody. W Poznaniu nowe lodziarnie powstają jak grzyby po deszczu. Gdzie jecie najpyszniejsze? Zapraszamy Was do udziału w nowym plebiscycie: wybierzcie miejsce, gdzie serwują najlepsze lody w Poznaniu. Uhonorujemy zwycięskie lodziarnie, ale przygotowaliśmy także specjalną nagrodę dla Was!

Najlepsze lody w mieście! - Głosowanie odbywa się TUTAJ


Powodów, by jeść lody jest bez liku. To doskonała i orzeźwiająca przekąska, idealna w gorące, letnie dni. Lody są zdrowe, bo mleko w nich zawarte dostarcza organizmowi wielu cennych składników odżywczych.

Może trudno w to uwierzyć, ale są najmniej kaloryczne ze wszystkich deserów. Powoduje to duża ilość powietrza, która jest wtłaczana podczas ich produkcji - jedna kulka jest aż cztery razy mniej kaloryczna od np. drożdżówki. A co najważniejsze, lody wzmagają wydzielanie serotoniny. Co to oznacza? Że po ich zjedzeniu czujemy się bardziej odprężeni i zrelaksowani. Lody sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi!

Najlepsze lody w mieście! - GŁOSOWANIE


Chcemy zaprosić Was do zabawy. W Poznaniu jest mnóstwo miejsc, które serwują lodowe przysmaki. Na mapie poznańskich lodożerców jest coraz więcej punktów do odwiedzenia. My pytamy Was o to, gdzie serwują najlepsze lody w Poznaniu.

Na początek wybraliśmy dla Was osiem lodziarni: to Wytwórnia Lodów Tradycyjnych, Lody naturalne przy Cytadeli, Giovanni Volpe, Lody Chwaliszewo 7/8, Igloteka, Fifne Lody Naturalne, Marina i Lodziarnia Wroniecka 17. To jednak nie wszystkie miejsca. Do końca lipca za pomocą specjalnego formularza będziecie mogli zgłaszać swoje własne propozycje (minimum jedno zdjęcie i krótki opis zgłoszonego lokalu). Dodamy je do naszego plebiscytu, tak by inni mogli oddawać na nie swoje głosy.

Najlepsze lody w mieście! - Zgłoś udział w tym plebiscycie i wyślij nam swoje "lodowe" zdjęcie TUTAJ


Głosujecie za pomocą strony internetowej (waga głosu 1), aplikacji internetowej Facebook (waga głosu 5) oraz SMS-ów (waga głosu 10). Nasza zabawa potrwa do 6 sierpnia, do godz. 11:59.

Najlepsze lody w mieście! - NAGRODY


Lodziarnia, która otrzyma najwięcej głosów, wygra plebiscyt i otrzyma specjalny dyplom. Dodatkowo nasze redakcyjne "lotne" jury przyzna dyplom najlepszej lodziarni wg redakcji Poznań.Naszemiasto.pl.

Ale to jeszcze nie wszystko. Najważniejsi w naszym plebiscycie jesteście Wy! Przesyłajcie nam za pomocą formularza plebiscytowego zgłoszenia lodziarni oraz zdjęcia swoich ulubionych lodów (mogą to być np. fotki przedstawiające dłoń z lodem) z informacją, gdzie je kupiliście, jaki mają smak i ile kosztowały. Dołączymy je do naszych plebiscytowych galerii, a autora najbardziej oryginalnego zdjęcia nagrodzimy "Stówą na lody” (zwycięzca otrzyma 100 zł).

Zapraszamy do zabawy. Jedzcie pyszne lody, róbcie i wysyłajcie zdjęcia oraz głosujcie!

Najlepsze lody w mieście! - Głosowanie odbywa się TUTAJ

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Najlepsze lody w mieście

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!