Policjanci z Poznania zatrzymali dwie osoby podejrzewane o wprowadzanie do obrotu i posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Mężczyźni ukryli narkotyki w proszku do prania. Grozi im do 12 lat więzienia.

28-letni mężczyźni zostali zatrzymani w Stęszewie. Jechali wynajętą autolawetą.

Podczas przeszukania kabiny pies "Demo" zaznaczył pudełko z proszkiem do prania, które znajdowało się za siedzeniem kierowcy. Pudełko wyglądało na oryginalnie zapakowane. Po rozcięciu okazało się, że pod warstwą proszku znajdują się dwa pakunki foliowe z narkotykami zapakowanymi w próżniowe woreczki.

Oba pakunki ważyły po kilogramie. To amfetamina bardzo dobrej jakości. Po ostatecznej obróbce można było z niej wyprodukować do 180 tysięcy porcji.

ZOBACZ TAKŻE: Kibole Lecha Poznań wpadli z narkotykami [ZDJĘCIA]

Podczas przeszukań w mieszkaniu jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli kolejne 38 gram amfetaminy i wagę elektroniczną.

Podejrzanym przedstawiono zarzuty wprowadzania do obrotu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat więzienia.

Skomentuj:
Narkotyki w proszku do prania. Przewozili 2 kilogramy amfetaminyZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!