Są już znane terminy pierwszych letnich sparingów piłkarzy Lecha Poznań. Okazało się, że jednak nie dojdzie do planowanego na 4 lipca meczu z Legią Warszawa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Lechici przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 23 czerwca od treningów w Poznaniu, które zakończy sparing z ukraińskim zespołem Trawia Symferopol we Wronkach, gdzie drużyna będzie przebywała na tygodniowym zgrupowaniu.

1 lipca Kolejorz rozegra sparing z GKS-em Bełchatów na boisku w Grodzisku Wielkopolskim. Trzy dni później sparingpartnerem poznaniaków miała być warszawska Legia, ale w związku z tym, że klub ze stolicy zmienił miejsce zgrupowania, nie dojdzie on do skutku.

4 lipca rywalem Lecha będzie za to Zagłębie Lubin. Mecz ten zostanie rozegrany na stadionie we Wronkach.


Czytaj też:

Nowy trener Lecha: Wyzwań się nie boję!

Jacek Zieliński będzie nowym trenerem Lecha Poznań, ale podpisano z nim na razie tylko roczny kontrakt. Jednym z jego asystentów będzie Andrzej Juskowiak.


Plany przygotowań Lecha do nowego sezonu

Zgrupowania we Wronkach i Austrii oraz sparingi m.in. z Legią Warszawa i GKS-em Bełchatów – tak w skrócie można streścić plany letnich przygotowań piłkarzy Kolejorza.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!