Choć pogoda nie rozpieszcza, chętnych muzycznych wrażeń nie brakuje.

Przed nami kolejne festiwalowe emocje. Artyści będą bawić publiczność do wczesnych godzin porannych, bowiem ostatnie koncert na Tent Stage i Red Bull Music Academy rozpoczną się o 4:30 i 5 rano. Oprócz muzyki, na terenie miasteczka festiwalowego znajdziemy strefę w której z chęcią buszują dzieciaki wraz z rodzicami, jest też karuzela. W strefie dizajnu, można zakupić ubrania, plecaki, torby i wiele innych rzeczy prosto od katowickich projektantów. Znajdziemy tutaj koszulki z nadrukami kultowych miejsc w Katowicach, a także ze śląską godką. - Kupiłam spódnicę od "Ta dam!", naprawdę bardzo fajną.

Co prawda jeszcze z kolekcji wiosennej, ale mam nadzieję że jeszcze w tym roku ponoszę - mówi Basia, mieszkanka Katowic. Strefa dizajnu, zyskała uznanie w oczach festiwalowiczów. - Myślę, że to fajny pomysł, ponieważ zbierają się tutaj wystawcy nie tylko z regionu, ale z całej Polski. Ludzie przyjeżdżają nie tylko posłuchać muzyki ale też by zobaczyć najnowsze trędy, więc wydaje mi się, że fajny pomysł - dodaje Basia. Dziś na festiwalu zdecydowanie panuje moda na kalosze i peleryny. Ma być wygodnie i komfortowo.

Na Tauron Nowa Muzyka znalazła się także wystawa zdjęć z akcji "nie robię na Kato". Zdjęcia można ogląda tuż przy strefie dizajnu. -Wystawa promuje naszą akcję. Ponieważ pojawi się pomysł, żeby wyjść z internetu i Facebooka. Dzięki dofinansowaniu Miasta Ogrodów, mieliśmy pieniądze na zorganizowanie tej wystawy. Na zdjęciach są osoby, które sprzątają po swoich psach, ze swoimi psami. W tle widać charakterystyczne miejsca dla Katowic, czyli np. NOSPR, dworzec katowicki, Nikiszowiec i tym podobne - mówi Agnieszka Wydmuch, organizatorka akcji "Nie robię na Kato". Na zdjęciach oprócz mieszkańców Katowic jest także znany muzyk Miuosh ze swoim psem, który od samego początku popiera akcję.Festiwal Tauron Nowa Muzyka - zobacz naszą relację z piątku...

Festiwale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!