Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nowe kierunki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Sprawdź!

KS
Rejestracja kandydatów na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu będzie prowadzona drogą elektroniczną, w terminie od 1 czerwca do 20 września 2019 roku. Szczegółowy terminarz przebiegu rekrutacji wraz z opłatą rekrutacyjną (prawdopodobnie 85 zł) ustalone zostaną do 31 marca 2019 roku. Zobacz, jakie nowe kierunki można studiować na tej uczelni ----->
Rejestracja kandydatów na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu będzie prowadzona drogą elektroniczną, w terminie od 1 czerwca do 20 września 2019 roku. Szczegółowy terminarz przebiegu rekrutacji wraz z opłatą rekrutacyjną (prawdopodobnie 85 zł) ustalone zostaną do 31 marca 2019 roku. Zobacz, jakie nowe kierunki można studiować na tej uczelni ----->
Agroturystyka, Informatyka stosowana, Inżynieria i gospodarka wodna, Inżynieria rolnicza oraz Jakość i bezpieczeństwo żywności - to tylko niektóre z nowości, jakie dla przyszłych studentów - na rok akademicki 2019/2020 - przygotował Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

1 czerwca ruszy rekrutacja na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Do końca marca ustalony zostanie szczegółowy terminarz rekrutacji i wysokość opłaty rekrutacyjnej.

Już teraz wiadomo, że Uniwersytet Przyrodniczy przygotował nowe kierunki studiów na rok akademicki 2019/2020 zarówno na studiach licencjackich, jak i uzupełniających magisterskich.

- Jakość i bezpieczeństwo żywności, Analityka żywności czy - unikatowe w skali kraju - takie kierunki jak Ochrona przyrody i Edukacja przyrodniczo-leśna o charakterze interdyscyplinarnym oraz Agroturystyka to tylko przykłady kierunków, które pojawią się w tegorocznej ofercie - wymienia Iwona Cieślik, rzecznik prasowy Uniwersytetu Przyrodniczego.

Interesująco zapowiadają się studia dualne na kierunki Technologia Drewna (licencjackie) i na kierunku Żywienie zwierząt (uzupełniające magisterskie), a także leśnictwo prowadzone w języku rosyjskim. Aż sześć kierunków będzie można studiować w języku angielskim!

- Uczelnia nasza łączy prawie stuletnią tradycję akademickich studiów rolniczo-leśnych z nowoczesnością oferty dydaktycznej obejmującej wiele interesujących kierunków na studiach I i II stopnia i jednolite studia magisterskie na kierunku Weterynaria - mówi prof. Cezary Mądrzak, prorektor ds. studiów. - Każdy, kogo interesuje integracja najnowszych osiągnięć nauki z jej praktycznymi zastosowaniami, może u nas zdobyć wiedzę na temat organizmów żywych i ich środowiska, surowców naturalnych, procesów technologicznych, zjawisk społecznych i praw ekonomii oraz posiąść umiejętności praktycznego wykorzystania tej wiedzy.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu kształci łącznie prawie 10 tysięcy studentów na 25 kierunkach studiów I stopnia i 26 kierunkach studiów II stopnia.

Rejestracja kandydatów będzie prowadzona drogą elektroniczną, w terminie od 1 czerwca do 20 września. Szczegółowy terminarz rekrutacji i ewentualnych egzaminów wraz z opłatą rekrutacyjną (prawdopodobnie 85 złotych) ustalone zostaną do 31 marca.

Maturzyści zainteresowani studiowaniem na Uniwersytecie Przyrodniczym na stronie internetowej uczelni znajdą aktualizowane informacje dotyczące rekrutacji.

5 kwietnia o godzinie 9 w Kolegium Zembala przy ulicy Dąbrowskiego 159 rozpoczną się Drzwi Otwarte Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Dzień później swoją ofertę zaprezentują - o godzinie 10 - Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach (Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej, ulica Szydłowska 43) i o godzinie 11 Wydział Technologii Drewna (ulica Wojska Polskiego 38/42).

Oxford i Cambridge. Jak dostać się na najbardziej prestiżowe uczelnie świata?

Źródło: Dzień Dobry TVN

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto