Snowman dzielił scenę z laureatami konkursu Nowe Nurty Snowman dzielił scenę z laureatami konkursu Nowe Nurty

Zespół Snowman dzielił scenę z laureatami konkursu Nowe Nurty (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeszcze do jutra, do 18 kwietnia Estrada Poznańska przyjmuje zgłoszenia do przeglądu Nowe Nurty 2014, który odbędzie się 11 maja w Pawilonie Nowa Gazownia.

Do udziału w przeglądzie Nowe Nurty 2014 organizatorzy zapraszają amatorskie zespoły z Poznania i jego okolic. Ograniczenia stylistyczne właściwie nie istnieją, bo organizatorzy czekają na zespoły reprezentujące: pop, rock, hip-hop, soul, r'n'b, funk, elektronika. Nagrodą w konkursie będzie występ na scenie plenerowej koncertu Nowe Nurty w ramach Imprez Wartych Poznania - 17 maja. - Nowe Nurty to żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, fuzja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niekonwencjonalnych, młodych artystów - tak organizatorzy zapowiadają finałowy koncert.

8Formularz z załączonymi materiałami (plik z utworem oraz zdjęcie zespołu) należy wypełnić i wysłać do dnia 18 kwietnia 2014 do godz. 24:00. Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą uwzględniane.

Więcej informacji i regulamin: TUTAJ

Stałym punktem Imprez Wartych Poznania jest cykl Nowe Nurty - coroczna prezentacja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niekonwencjonalnych, ambitnych artystów. Nowe Nurty to scena nowo brzmieniowa czyli eklektyczna żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, przenikanie się różnych gatunków muzycznych, łączenie tego co ”stare”, ”korzenne” z tym co”nowe”, ”świeże” co w efekcie daje nową muzyczną wartość. Poprzednie edycje koncertu NOWE NURTY uświetnili tacy artyści jak: Sistars, Fisz –Tworzywo Sztuczne, Marysia Sadowska, Snowman, by wymienić tylko kilka z nich.

Skomentuj:

Nowe Nurty: Zgłoś kapelę do konkursu

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!