(© Paweł Miecznik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Turyści mogą zacierać ręce. Poznań zyskał kolejne, bardzo atrakcyjne połączenie lotnicze. Od 4 kwietnia samoloty niskokosztowej linii Ryanair będą latać z Ławicy do włoskiej Bolonii położonej w północnych Włoszech.

Jest to stolica regionu Emilia Romania, graniczącego z Toskanią.

- Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele - mówi Hanna Surma, rzecznik Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Zaplanowano następujący rozkład lotów: wylot z Bolonii nastąpi o godzinie 6.40, a przylot do Poznania po dwóch godzinach. Następnie maszyna Ryanaira będzie startować ze stolicy Wielkopolski o godzinie 9.05, aby planowo wylądować w Bolonii o godz. 11.05.

Zobacz także: Nowa Ławica od kuchni [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rezerwacji biletów będzie można dokonać na stronie: www.ryanair.com. Przypomnijmy, że od 26 marca można też z Ryanairem polecieć z Poznania na Majorkę.

Zobacz najnowsze informacje na stronie "Głosu Wielkopolskiego"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!