Dla malutkiego tapira anta na dworze jest jeszcze dla niego za zimno, dlatego przebywa w staju z mamą. Tymczasem inne tapiry korzystały już z kąpieli w stawie. Nowe Zoo Poznań szuka imienia dla malucha.

Nowe Zoo Poznań - szukają imienia dla tapirka


Nowe Zoo Poznań szuka imienia dla samiczki tapira anta (propozycje można przesyłać do ogrodu między innymi za pośrednictwem ich strony na Facebooku). Maleństwo ma już cztery miesiące. Jednak wciąż ze swoja mamą Madzią przebywa w stajni i czeka na cieplejszą pogodę, a przede wszystkim na ogrzanie się wody w stawie.

POLECAMY TEŻ: Nowe Zoo Poznań. Wydry europejskie - zobaczcie je z bliska [WIDEO]

Tymczasem inne tapiry już zażyły pierwszych wiosennych kąpieli. W trakcie pływania zostały zaatakowane przez bernikle kanadyjskie, które uznały, że staw jest tylko i wyłącznie ich i tapiry nie mają prawa korzystać z uroków zabawy w wodzie.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!