Nowy Dworzec PKS Poznań zostanie otwarty w sobotę 23 listopada. Stary zaś będzie funkcjonował do północy 22 listopada. Dworzec w Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym czynny będzie całą dobę.

Przeprowadzenie operacji zmiany siedziby dworca w nocy z piątku na sobotę ma zapewnić płynność ruchu. W nocy bowiem odprawiane są jedynie autobusy międzynarodowe.

Zobacz też: Nowy dworzec PKS w Poznaniu: Wielka przeprowadzka - autobusy obok pociągów [ZDJĘCIA]

Kasy biletowe na nowym dworcu będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-20.00, zaś w niedzielę i święta w godzinach 8.00-20.00.

Natomiast Centrum Informacji Pasażerskiej funkcjonować będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-19.00 oraz w niedziele i święta od godz. 10.00 do 19.00.

Na terenie dworca działać też będzie Biuro Turystyki i Wynajmu Autobusów. Nowy Dworzec PKS Poznań ma być otwarty przez całą dobę.

Skomentuj:

Nowy dworzec PKS Poznań zostanie otwarty 23 listopada [ZDJĘCIA]
Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.00.