Z zespołem Kolejorza trenuje Dariusz Kantor – wychowanek Wisłoki Dębica. Trenerzy Lecha ocenią, czy napastnik przyda się w kadrze drużyny w najbliższym sezonie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kantor ma 22 lata i jest wychowankiem występującej w III lidze Wisłoki Dębica, która jak dotąd jest jego jedynym klubem w karierze. Zawodnik ma 182 cm wzrostu i waży 77 kg. W Wisłoce gra na pozycji napastnika i może się poszczycić znakomitą skutecznością. W obecnym sezonie zdobył już 16 bramek, co jest ponad połową dorobku jego klubu  (Wisłoka zdobyła w 25 kolejkach 30 bramek). Ma za sobą także występy w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Piłkarz przez najbliższe dni będzie uczestniczył w treningach Lecha. Trenerzy ocenią, czy prezentuje poziom, który pozwoliłby mu na walkę o miejsce w szerokiej kadrze pierwszego zespołu.


Zobacz inne newsy o Lechu Poznań:

Lech będzie współpracował z Nielbą Wągrowiec

Bilety na finał Pucharu Polski za 20 zł

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!