W ubiegłym tygodniu w jednej z szkół gimnazjalnych w Obornikach doszło do dotkliwego pobicia ucznia. Dokonali tego jego szkolni koledzy. Na przerwie między lekcjami do jednego z uczniów podeszło czterech innych ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ubiegłym tygodniu w jednej z szkół gimnazjalnych w Obornikach doszło do dotkliwego pobicia ucznia. Dokonali tego jego szkolni koledzy.

Na przerwie między lekcjami do jednego z uczniów podeszło czterech innych chłopaków z tej samej szkoły. Jeden z nich wykorzystując fakt, iż nauczyciel dyżurujący zajęty był innymi uczniami, bez żadnego ostrzeżenia uderzył chłopca kilkukrotnie w tył głowy. Kiedy napadnięty nastolatek próbował zdjąć kurtkę, aby się bronić został ponownie uderzony i przewrócony na podłogę. Wówczas już wszyscy czterej napastnicy zaczęli chłopaka kopać. Pobitego nastolatka rodzice zawieźli do szpitala.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!