Wypowiedź poznańskiego radnego posądzającego słonia Ninio o homoseksualizm skłoniła kabaret Małże do stworzenia okolicznościowego programu pt. "Wstrząśnięty. Zmieszany".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Twórczość Małż to kabaret w dawnym stylu - odwołujący się do myślenia, szukania skojarzeń, a jednocześnie bawiący się konwencją, posługujący się rekwizytami i bogatą mimiką.

W czasie występu w poznańskim klubie Hallo Cafe Małże przedstawiły program złożony z piosenek i skeczy opisujących absurdy naszego życia. A ponieważ wiadomość o niefortunnej wypowiedzi radnego Michała Grzesia podawały nawet chińskie gazety i agencje informacyjne, "Chińska piosenka" kabaretu wzbogacona została o specjalną "wprowadzającą w temat zwrotkę". Zobacz ją na filmie:Sprawdź, co jeszcze będzie można zobaczyć w czasie Ninio Knows How Festiwal.

Przeczytaj także:

Muzycznie na Ninio Knows How Festiwal (wideo)

Za nami dwa muzyczne wieczory festiwalu Ninio Knows How. Na scenie klubu Hallo Cafe zaprezentowali się młodzi jazzmani oraz wokaliści.Na scenie o terroryzmie (+ wideo)

Bardziej niż zaangażowane politycznie i społecznie spektakle interesują mnie te opisujące „studium przypadku”. Twórcom „IXXI Lalotta continua” udało się połączyć oba punkty widzenia.Lektura tylko dla dorosłych (wideo)

"Śmierć w darkroomie" autorstwa Edwarda Pasewicza w Hallo Cafe czytali aktorka Edyta Łukaszewska oraz sam autor. Gejowska powieść z trupem i policyjnym śledztwem w tle to obraz Poznania, jakiego nie znamy. Zobacz film!Alternatywny Poznań gra dla Ninio (+ wideo)

Ninio Knows How Festiwal wzbudza wielkie emocje głównie dlatego, że w jego organizację włączyli się ci, którzy chcieli obśmiać wypowiedź radnego Grzesia, posądzającego słonia Ninio o homoseksualizm.Drag queen wystąpiły dla słonia (+ zdjęcia)

Barwne pióra, ostre makijaże, błyszczące kreacje – drag queen z całej Polski wystąpiły by świętować benefis poznańskiej dq Camilli i… zbierać pieniądze na adopcję słonia Ninio.Chcą adoptować słonia

Organizatorzy Ninio Knows How Festiwal zakładają stowarzyszenie, by adoptować słonia z poznańskiego Zoo. Tego Ninio, którego radny Michał Grześ posądził o homoseksualizm.Słoń – domniemany gej – będzie miał swój festiwal

Chcemy zmienić wizerunek Poznania, który w świadomości ludzi na całym świecie stał się najbardziej homofobicznym miastem na Ziemi – tłumaczą organizatorzy Ninio Knows How Festiwal.Poznański słoń jest gejem?

- Z tym słoniem jest coś nie tak - mówi w rozmowie z MM Poznań radny PiS Michał Grześ, który wywołał burzę podczas sesji Rady Miasta sugerując homoseksualizm słonia Ninio z Nowego Zoo.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zenon Kubiak

pani z dziekanatu. Skecz z panią z dziekanatu całkiem fajny, choć co tu było do wymyślania - to czysta inscenizacja prawdziwych zdarzeń, które każdy z nas zna z autopsji:)