Poznań: Ulice w centrum zamknięte na kilka dni Poznań: Ulice w centrum zamknięte na kilka dni

Poznań: Ulice w centrum zamknięte na kilka dni (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozpoczął się kolejny etap robót drogowych w okolicy skrzyżowania ulic Niezłomnych, Ratajczaka i Kościuszki. Fragmenty ulic są nieprzejezdne.

I tak ulica Kościuszki jest zamknięta przed skrzyżowaniem z ul. Niezłomnych, czyli na odcinku od tego miejsca do skrzyżowania z ul. Powstańców Wielkopolskich.

Sama ulica Niezłomnych została zamknięta dla kierowców od ul. Kościuszki do al. Niepodległości. Wyjazd z ul. Ratajczaka jest możliwy tylko w Kościuszki w kierunku Półwiejskiej.

Kierowcy samochodów powinni się kierować objazdami. Wytyczono je ulicami Kościuszki, Półwiejską do Królowej Jadwigi, a od niej al. Niepodległości, ul. Powstańców Wielkopolskich i Ratajczaka.

Utrudnienia mają potrwać do niedzieli. Drogowcy proszą kierowców o zachowanie wzmożonej ostrożności w okolicy remontu.

Przypomnijmy, że w rejonie skrzyżowania ulic Niezłomnych, Ratajczaka i Kościuszki prace trwają od kilku tygodni. Polegają na remoncie nawierzchni i infrastruktury wokół ronda.

Miejski Inżynier Ruchu zauważa, że są one skoordynowane wraz poważnym remontem skrzyżowania ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej.

Zobacz też: Baloty siana na autostradzie A2


Źródło: Głos wielkopolski - Poznań: Ulice w centrum zamknięte na kilka dni

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Remonty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!