Na Motor Show 2014 Wydawnictwo Miejskie Posnania promuje nową książkę. "Od Tarpana do Volkswagena" to to bogato ilustrowany zbiór wspomnień o czasach, gdy w Antoninku produkowane były tarpany.

"Od Tarpana do Volkswagena": Na Motor Show promują nową książkę


O latach świetności Fabryki Samochodów Rolniczych, o sukcesach samochodów produkowanych w Poznaniu i o wydarzeniach, które doprowadziły do tego, że dzisiaj w przy ul. Warszawskiej montowane są volkswageny w książce "Od Tarpana do Volkswagena" opowiadają pracownicy fabryki, a także ci, którzy na co dzień korzystali z tych aut.

POLECAMY TEŻ: Kobiety na Motor Show 2014 - zobacz najpiękniejsze hostessy! [ZDJĘCIA]

Stoisko Wydawnictwa Miejskiego Posnania znajduje się w hali nr 5. Można tam zobaczyć m.in. dwa tarpany - jeden z nich cały czas jeździ (należy do poznańskiego MPK). Chętni mogą też kupić książkę "Od Tarpana do Volkswagena" w promocyjnej cenie 35 zł.

Do książki dołączona jest płyta DVD z reportażem TVP Poznań o historii poznańskiego tarpana, uzupełniona o współczesny komentarz Andrzeja Bobińskiego, byłego dyrektora FSR.

SPRAWDŹ: Motor Show 2014 - wystawa samochodów zabytkowych [ZDJĘCIA]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

andrzej (gość)

Książka nie o tarpanie tylko o czerwonej burżuazji z Polmo FSR która zafundowała sobie wspomnienia z czasów komuny. Do tego obrzuca się błotem. O samochodzie prawie nic. Zwykły kundlizm.