W piątek nad ranem oderwał się sufit w Poznań City Center. Tysiąc metrów kwadratowych podwieszanego sufitu spadło po awarii tryskaczy i wycieku wody. Nasi Internauci na budynku też nie zostawiają suchej nitki. Zobaczcie, jak komentowali całą sprawę.

Na luzie

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Monika (gość)

Po co wogóle komu ten dworzec . Ta Galeria mało sklepów jest w Poznania że trzeba budować nowe.. i to jeszcze fuszerkę robić.. Ja jestem za otwarciem starego Dworca.. To jest Zabytek i Solidna konstrukcja..

haracz (gość)

To nie wina zlych fachowcow tylko zlodziei, ktorzy ukladaja przetargi na ceny, za ktore nie jest sie w stanie wykonac budowy. Wtedy firmy tna koszty a w efekcie sufity spadaja na glowe. Nic tylko korupcja!

Grazzi (gość)

Nie dość że wyjątkowo paskudne wizualnie to jeszcze wykonanie beznadziejne - cóż takie skutki przetargów w których jedynym kryterium jest cena nie jakość i to dotyczy wszystkich absolutnie wszystkich inwestycji - przypominam takie cuda jak zwijany asfalt na moście świętokrzyskim w Warszawie, złej jakości drogi - również w Poznaniu - przypominam sławetny remont ul. Podgórnej gdzie kostkę brukową układano przynajmniej dwa razy i tak dalej i tym podobnie, prawdziwi fachowcy wyjechali a tu zostali sami partacze...

starsza pani (gość)

Cóz czekamy niecierpliwie na decyzję włodarzy o przywróceniu do zycia Starego Ukochanego Dworca poznaniaków. Pomysł i projekt p.p.Sipinskich jest rewelacyjny, Weźcie to, proszę, pod uwagę, o ile nie są Wam całkiem obojetne losy Poznania.