Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0:2. Kolejorz bez problemów awansował do 1/8 finału [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ Piotr Bilski
Kolejorz pewnie wygrał z Olimpią w 1/16 finału Pucharu Polski i awansował do kolejnej rundy. Oba gole dla mistrza Polski zdobył David Holman. Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0:2 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Kolejorz objął prowadzenie w 9. minucie spotkania. Michał Wróbel odbił piłkę do boku po strzale Tomasza Kędziory, a tam już czaił się David Holman, który z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 87. minucie. Gergo Lovrencsics zagrał przed bramkę, piłka odbiła się od Michała Łabędzkiego i trafiła do Holmana. Węgier znów zachował się jak rasowy snajper i zdobył drugiego gola.

Przypomnijmy, że 3 lata temu Olimpia Grudziądz wyeliminowała Kolejorza z Pucharu Polski. Wtedy niżej notowany rywal pokonał Poznańską Lokomotywę 2:1. Koszmary na szczęście nie wróciły.

W 1/8 finału Pucharu Polski Lech Poznań zagra ze zwycięzcą czwartkowego starcia Ruch Chorzów - Wisła Kraków.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!