Aktorka Mamie Gummer promuje wspólnie ze swoją mamą film "Nigdy nie jest za późno" ("Ricki and the Flash"), który 5 sierpnia będzie miał światową premierę.

"Nigdy nie jest za późno" to opowieść o podstarzałej gwieździe rocka (w tej roli Meryl Streep), która próbuje odbudować więź ze swoją córką. Rolę córki zagrała prawdziwa córka Meryl Streep - 32-letnia Mamie Gummer. Polska premiera planowana jest na 11 września.

To duża odwaga zagrać u boku takiej aktorki jak Meryl Streep, ale Memie ma już na swoim koncie takie doświadczenia. Jako małe dziecko wraz ze swoją matką wzięła udział w filmach "Heartburn" ("Zgaga" - 1986) oraz "The House of the Spirits" ("Dom Dusz" - 1993).

Meryl Streep ma czwórkę dzieci z Donaldem Gummerem: syna Henry'ego Wolfa "Harry'ego" Gummera oraz trzy córki: Mamie Gummer, Grace Jane Gummer i Louisę Jacobson Gummer. Córki Mamie i Grace zostały aktorkami.

Zobaczcie zwiastun filmu "Nigdy nie jest za późno"Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Sprawdź też:źródło: X-news/Cover Video

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!