(© Maciej Opala)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę na wake spocie w Owińskach odbędzie się pokaz wakeboardowy, którego celem jest zebranie środków na pomoc dla tamtejszego Ośrodka dla Dzieci Niewidomych.

Wakeboard to młoda dyscyplina sportu będąca połączeniem snowboardu, surfingu i nart wodnych. Wakeboardzista stojący na desce ciągnięty jest przez motorówkę lub wyciąg elektryczny. najlepsi zawodnicy wykonują efektowne ewolucje nawet na wysokości 4 metrów.

Zobacz także: Wakeboard na plaży w Owińskach [ZDJĘCIA]

W roku 2020 wakeboard ma się stać dyscypliną olimpijską. W Polsce coraz silniejszym ośrodkiem tego sportu staje się Poznań. W sobotę pokaz wakeboardowy z udziałem czołowych polskich zawodników w tym Poznań Wake Squadu odbędzie się na wake spocie na plaży w Owińskach. Jego organizatorem jest Leo Club Poznań 1990, a cel charytatywny. Chodzi o pomoc dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.

Początek o godzinie 18, a cegiełki kosztują 10-20 zł.ZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY
Codziennie rano najświeższe informacje z Poznania i regionu na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!">Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!