23 sierpnia w okolicach Times Square w Nowym Jorku przeszła parada kobiet i mężczyzn rozebranych do pasa. Walczyli o prawo kobiet do chodzenia topless.

Aktywiści i ich zwolennicy maszerowali w ramach GoTopless Day Parade w Nowym Jorku. Uczestnicy parady chcieli zwrócić uwagę na prawa kobiet do chodzenia topless w miejscach publicznych. W większości miast i regionów USA takiej możliwości nie mają.

Zobacz też: Te dziewczyny kochają body painting [zdjęcia]Demonstranci szli też w obronie kobiet, które malują swoje ciała i zachęcają turystów do robienia sobie z nimi zdjęć na Times Square. Chociaż topless nie jest zakazane w Nowym Jorku, to władze miasta chcą zabronić im zaczepiania przechodniów i wyłudzania pieniędzy.


Zobacz też sympatyczne kulturystki

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!