Park Nadolnik odzyskuje dawny blask. Zobaczcie nowe wizualizacje.

Usunięto już krzaki i chwasty, które zarosły teren, do porządku doprowadzono staw i strumień. Na ten rok zaplanowano przeprowadzenie pozostałych prac: wybudowanie ścieżek pieszych i rowerowych, placów zabaw, toru saneczkowego, postawienie ławek i koszy na śmieci.

Powstanie też śluza, która na przyszłą zimę umożliwi spuszczenie wody ze stawu na teren przy trzcinach, przez co - gdy przyjdą mrozy - utworzą się trzy lodowiska. Park Nadolnik odzyskuje dawny blask.

Budowę parku wspiera Budimex, który buduje w pobliżu osiedle. Deweloper zobowiązał się posadzić w parku 140 nowych drzew. Żeby uniknąć zanieczyszczania parku przez czworonogi, które są tu wyprowadzane, przewidziano też dwie psie toalety.

Zobacz także: Gmach Urzędu Marszałkowskiego coraz wyższy!

Twórz Nasze Miasto razem z nami. Pisz na poznan@naszemiasto.pl lub zostaw nam wiadomość na facebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zawiedziona (gość)

Zgadzam się z Oburzoną. Ja również nie kupiłabym mieszkania tak blisko parku wiedząc, że zaraz za oknem będę miała wielki plac zabaw! Nie można przesunąć go w jakieś inne miejsce, a nie centralnie pod blokiem? Nie mam nic przeciwko dzieciom, ale też nie mam ochoty cały czas słyszeć odgłosów placu zabaw.

Oburzona (gość)

jestem wściekła!! Kiedy kupowałam mieszkanie na Smolnej nikt mnie nie poinformował, że za oknem zamiast śpiewu ptaków będę słyszeć wrzask dzieci!!! Tam miał być park a nie plac zabaw!!!