Pętla Ogrody już po remoncie. MPK Poznań, wykorzystując przerwę w kursowaniu bimb w tym miejscu, odnowiła pętlę tramwajową.

Pętla Ogrody już po remoncie


- Prace na pętli Ogrody trwały od 8 do 29 lipca - mówi Iwona Gajdzińska, rzeczniczka MPK Poznań. - Wymienione zostały podkłady pod tory tramwajowe, tłuczeń i szyny. Ponadto podwyższyliśmy perony, które w ten sposób zostały przystosowane do przesiadki z tramwajów wysokopodłogowych .

Na przystankach została położona też nowa nawierzchnia z kostki brukowej, a na jednym z peronów pojawiła się nowa wiata przystankowa.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne dni remontu na Dąbrowskiego [ZDJĘCIA]PST i Ogrody bez tramwajów - MAPYŹródło: Głos Wielkopolski/x-news

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Inwestycje

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

grazyna (gość)

Pięknie wygląda i na pewno ułatwi życie,tylko dlaczego nie zrobiono też remontu dla wysiadających.Dużo osób jest starszych,niepelnosprawnych i naprawdę się tam bardzo ciężko wysiada.Nawet młodsi mają tam nie raz problemy z opuszczeniem tramwaju. Grażyna