Budynek składa się z kilku segmentów o różnej wysokości Budynek składa się z kilku segmentów o różnej wysokości

Budynek składa się z kilku segmentów o różnej wysokości (© fot. agencja inwestycyjna)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pod koniec ubiegłego roku Agencja Inwestycyjna rozpoczęła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Piątkowie.

Budynek powstaje na os. Stefana Batorego 41A, bezpośrednio w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Żurawiniec. Inwestycja będzie oddawana do użytku w trzech etapach - w grudniu 2012 r. oraz w maju i lipcu 2013 r. Łącznie powstanie tu 120 mieszkań. Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2011 r., obecnie murowane są już ściany parteru.

Oferowane przez dewelopera mieszkania, to głównie najbardziej popularne, małe mieszkania dwupokojowe, takie od 36 do 50 m2, oraz kawalerki i mieszkania trzypokojowe. Ceny mieszkań wynoszą od 6500 zł/m2 do 6800 zł/m2 brutto, w zależności od położenia w budynku. Ofertę sprzedaży uzupełniają piwniczki lokatorskie oraz miejsca postojowe w hali garażowej pod budynkiem.

Zobacz też: Zamieszkaj w naszym mieście

Lokalizacja ta jest szczególnie atrakcyjna dla studentów, ze względu na sąsiedztwo kampusu uniwersyteckiego na Morasku, oraz dla miłośników aktywnego wypoczynku i rodzin z małymi dziećmi. Tuż obok, na terenie Rezerwatu Przyrody Żurawiniec znajdują się trasy biegowe dla amatorów tego sportu, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Na osiedlu Batorego mieści się też miejski basen za zjeżdżalniami.

W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się bogata infrastruktura handlowo-usługowa, centra handlowe i rozrywkowe - Galeria Plaza, Tesco, Pestka, ale również żłobek, przedszkola i szkoły. Szybki dojazd do centrum zapewnia Poznański Szybki Tramwaj.
Ciekawy architektonicznie budynek składa się z kilku segmentów o różnych wysokościach, od trzech do sześciu kondygnacji. W każdej z sześciu klatek schodowych znajduje się winda zjeżdżająca do hali garażowej.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Mieszkania parterowe mają wydzielone tarasy i ogródki. Na ostatnich kondygnacjach, znajduje się kilka bardzo wyjątkowych mieszkań, z dużymi tarasami na dachu. Można tu znaleźć na przykład 27-metrową kawalerkę z pięknym, 23- metrowym tarasem, 42-metrowe mieszkanie dwupokojowe z 12-metrowym tarasem wychodzącym na Żurawiniec, czy też mieszkanie 45-metrowe z przynależnym 25-metrowym tarasem. Taki dodatkowy taras w cenie mieszkania, to wyjątkowo kusząca atrakcja.

Wszystkie pozostałe mieszkania w budynku posiadają balkon. Dla bezpieczeństwa mieszkańców, w mieszkaniach parterowych zostaną zamontowane rolety na oknach. Teren będzie ogrodzony i zamknięty jedną bramą wjazdową.
W środku tego kompleksu mieszkaniowego powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Mieszkania oddawane będą do użytku w standardzie deweloperskim. Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2011 roku, a obecnie kończona jest najniższa kondygnacja z halą garażową.

Więcej przeczytasz na stronach Głosu Wielkopolskiego


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkanka blok47 (gość)

Na os.batorego w upalne miesiące wakacyjne trwa budowa raczej przebudowa placu zabaw.od 7 rano do 16 mieszkańcy muszą mieć pozamykane okna bo hałas nie do wytrzymania!!
czy ktoś z administracji pomyślał o mieszkańcach ??

batorego.net (gość)

Kolejny blok, już niedługo nie zostanie tu na nic miejsca.
Zapraszamy do dyskusji na forum mieszkańców osiedla: http://batorego.net

as (gość)

w ząbek czesani, niedługo ze swoim betonem do Zurawinca wejdą, wszystko byle tylko zniszczyć park i nie zostawić ani trochę zielenii. Ten kto wydaje im zezwolenia na budowę w takich miejscach powinien się leczyć na głowę.