Pięcioraczki z Pławiec z okazji piątych urodzin otrzymały od Głosu Wielkopolskiego paczki z prezentami.

Kiedy Natalia, Ola, Adaś, Bartek i Sebastian przyszli na świat, byli prawdziwą sensacją. To był w Wielkopolsce pierwszy taki poród od lat. W minioną środę pięcioraczki z Pławiec koło Środy Wielkopolskiej skończyły już pięć lat.

- Maluchy są bardziej samodzielne, potrafią same zająć się sobą - mówi Edyta Ziemlińska, mama wesołej piątki. - Od września chodzą do zerówki, więc mają nowe koleżanki i kolegów. Dzięki szkole, z jednej strony, mam w ciągu dnia czas, by zająć się domem, ale z drugiej, są też nowe obowiązki w postaci np. wspólnego odrabiania lekcji.

Rodzicom z pomocą przychodzi jednak starszy, 10-letni syn Krzyś. On jest też dla piątki rodzeństwa autorytetem. I to on zwykle bawi się z maluchami w... "makaron", czyli rozdzieranie papieru na drobne części i... przyrządzanie ich w garnku.

Z okazji piątych urodzin zawieźliśmy "naszym" pięcioraczkom upominki. Dzieci od razu poprosiły o rozpakowanie samochodów i lalek. I zaczęła się zabawa!Więcej filmów w serwisie Głos.TV:

Druga edycja Red Bull i-Battle

Kulisy śledztwa ws. wyłudzających zasiłki

Premiera płyty o Powstaniu Wlkp.


Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!