Jacek Zieliński, nowy trener Lecha Poznań wybrał ośmiu młodych piłkarzy, którzy dołączą do pierwszej drużyny "Kolejorza". Sześciu z nich występowało do tej pory w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, a dwóch pozostałych wróciło z wypożyczenia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nowy szkoleniowiec poznańskich piłkarzy dokonał pierwszych ruchuów kadrowych. Po konsultacjach z Jerzym Cyrakiem, trenerem drużyny Lecha występującej w Młodej Ekstraklasie, wybrał aż 8 piłkarzy, którzy 23 czerwca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu wraz z pierwszą drużyną "Kolejorza".

Wśród nowych zawodników pierwszej drużyny znalazło się czterech obrońców: Jacek Kadziński, Przemysław Królak, Jakub Marynowicz i Marcin Kamiński, trzech pomocników: Mateusz Machaj, Jakub Czechanowski oraz Mateusz Szałek, a także jeden napastnik - Paweł Wicher.

Oprócz Machaja i Szałka wszyscy pozostal zawodnicy występowali do tej pory w druzynie ME. Machaj wrócił z wypożyczenia do Polonii Słubice, a Szałka z KP Police.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!