(© archiwum naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wygląda na to, że wróżbita Maciej straci swoje miejsce w czołówce polskich VIP-ów magii. Oto - jak donosi "Super Ekspress" - nastała nowa era w polskim wróżbiarstwie. Kazimierz Olszewski to pierwszy w naszym kraju rumpolog, czyli ktoś, kto przepowiednie czyta z ... pośladków.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Pośladki nie mają tajemnic przed panem Kazimierzem, lat 51 - czytamy w dzienniku.

- Dla celów wróżebnych wystarcza fotografia pośladków, ale lepszy jest oczywiście bezpośredni kontakt - opowiada specjalista.

A więc: na podstawie kształtu pośladków rumpolog potrafi "odczytać tajniki ludzkiej osobowości, a także przyszłości człowieka" - pisze SE.

Ta, znana jeszcze w Babilonie, dziedzina wróżbiarstwa przywędrowała do nas - podobnie jak coca-cola, seriale z podkładanym śmiechem i różne gumowe gadżety - ze Stanów Zjednoczonych.

Przodowniczką w amerykańskiej rumpologii była... Jackie Stallone, matka Sylvestra Stallone. Super Ekspress nie mówi nic na temat tego, co znany amerykański aktor sądzi o zajęciu swojej mamy, ale podaje za to podział pośladków.

Czytamy np. że kobiety o płaskich pośladkach mają często wahania nastroju i potrafią być złośliwe a te z sercowatymi nie koniecznie nadają się na żonę.

Może coś w tym jest. W końcu niejeden mówił, że prawda jest jak.... .


ŹRÓDŁO: SUPER EKSPRESS

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!