Pijanego mężczyznę z czwórką dzieci spacerujących niedaleko Nowego Zoo zatrzymał patrol strażników miejskich. Mężczyzna był pokaleczony i wymagał hospitalizacji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zataczajacego się, brudnego i pokaleczonego mężczyznę z dziecmi zauważyły osoby zwiedzające słoniarnię. Na miejsce wezwali patrol straży miejskiej.

Okazało się, że mężczyzna jest ojcem 4-,5-rocznych bliźniąt, 8-letniej dziewczynki i 11-letniego chłopca. Widząc obrażenia mężczyzny strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe - lekarz stwierdził,że wymagana jest hospitalizacja.

W domu rodziny nie było matki, za to odnaleziono też kolejne dziecko - 13-letniego chłopca.

W tej sytuacji do opieki nad nieletnimi, strażnicy zawezwali zespół działający w ramach projektu Dziecko pod parasolem prawa, złożony z policjanta ipracownika socjalnego MOPR. Zespół szybko ustalił, że jedyną osobą mogącą zapewnić opiekę całej piątce dzieci jest ich babcia. Za zgodą i w obecności babci, wnuki przewieźli do jej mieszkania.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!