b Mimo, że 24-latek ma na koncie kilka wyroków, nie trafił do więzienia. Przez ostatnie tygodnie „rządził” w Śremie. Od kilku miesięcy śremska policja ma problemy z Piotrem K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
b Mimo, że 24-latek ma na koncie kilka wyroków, nie trafił do więzienia. Przez ostatnie tygodnie „rządził” w Śremie.

Od kilku miesięcy śremska policja ma problemy z Piotrem K., 24-letnim mieszkańcem Starego Bógpomoża (woj. kujawsko-pomorskie), który przebywa w Śremie. Stróże prawa znaleźli go już śpiącego w piwnicy, karali mandatami za kradzież alkoholu czy artykułów drogeryjnych. Interweniowali gdy pił w miejscu publicznym i zaśmiecał teren a także gdy wymusił darmowy przejazd taksówką.
Miarka się przebrała, gdy na początku lutego zaczął grozić, że pobije i zabije pracowników ochrony, którzy przyłapali go na kradzieży. Sprawa trafiła wtedy do sądu a mężczyznę skazano na rok i dwa miesiące pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości 500 zł i dozór kuratora.

Więcej w papierowym wydaniu Tygodnika Śremskiego

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!