W najnowszym filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" zobaczymy m.in. Bogusława Lindę i Maję Ostaszewską. Premiera produkcji zaplanowana jest na styczeń 2016 roku.

W produkcji zobaczymy też policjanta o pseudonimie Majami - w tej roli debiutujący Piotr Stramowski, który pracuje na mokotowskiej komendzie. Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów i trafia na bohaterów dawnego Pitbulla.

Szybko okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich zajmuje się Grupą Mokotowską, łączy ją z tematem "Gangu obcinaczy palców", który zajmował się porwaniami i zabójstwami. Policjanci z dwóch komend łączą swoje siły, by walczyć z silną organizacją przestępczą.

Czytaj też: Ile zarabiają aktorzy? Nawet 80 mln dolarów rocznie [zdjęcia]

Reżyser w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. W produkcji zagrają m.in. Andrzej Grabowski, który wcieli się w Gebelsa, pojawi się też Paweł Królikowski, Michał Kula czy Krzysztof Czeczot. W produkcji gra też Maja Ostaszewska, Beta Kawka, Anna Mucha czy Agnieszka Dygant. Film wejdzie do kin 22 stycznia 2016 roku.


Filmy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Greg (gość)

@Franek:
Dorociński nie gra dlatego, że pierwowzór postaci dla Despera- Sławomir Opala popełnił samobójstwo.
Inna rola nie miałaby sensu, bo grał w 3 seriach genialnie.