Skomentować artykuł w portalu internetowym i dostać za to darmową pizzę? Takie rzeczy tylko na mmpoznan.pl! W czwartkowy wieczór w naszej redakcji odbyła się mała uczta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jeśli tylko czytasz artykuły na mmpoznan.pl i nie chce Ci się ich komentować, nawet nie wiesz, ile tracisz. Użytkownicy, którzy skomentowali artykuł „W Poznaniu serwują chińszczyznę z psów?” w czwartkowy wieczór mogli zajadać się pyszną pizzą z firmy Gigant Pizza.

Jak do tego doszło? W artykule opisaliśmy, że chińskie znaki w ulotkach Gigant Pizza mogą sugerować, że serwuje się tutaj potrawy przyrządzone z mięsa psów. Właściciel firmy, Krzysztof Tomaszewski przyjął całą sprawę z humorem, spodobały mu się komentarze Użytkowników pod artykułem i postanowił ufundować wszystkim darmową pizzę!

Do konsumpcji doszło w czwartkowy wieczór w siedzibie redakcji MM Poznań. Z dziesięciu osób, którym przysługiwała darmowa pizza pojawiło się sześć: Anna Walczak, Joanna Błaszkowska, Małgorzata Mrozek, hyh, Łukasz Sawala i Zenek Kubiak.

Niemal punktualnie o godz. 19.30 pojawił się dostawca z Gigant Pizza z jakże oczekiwaną przez nas dostawą. Przyniósł też nowe ulotki firmy, na których już nie widnieją feralne znaki.

Pizze okazały się przepyszne i wszystkim polecamy. Sama uczta była też świetną okazją do spotkania się z Wami i wymieniania uwag i poglądów nie tylko dotyczących pizzy.

- Firma zapewniła smaczną pizzę, a redakcja fajną atmosferę – śmiała się Ania Walczak.

Jak widać, warto komentować artykuły na mmpoznan.pl Zapewne, kiedy napiszemy coś o planach otwarcia fabryki Ferrari w Poznaniu, pobijecie rekord w liczbie komentarzy.

Dziękujemy firmie Gigant Pizza za ufundowanie pizz.


Przeczytaj też:

Darmowa pizza za komentarze na MM Poznań!

W Poznaniu serwują chińszczyznę z miesa psów?

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Filip Nowicki

cholera!. nic nie wiedziałem. Tak to jest jak się ma jednego e-maila tylko do rejestrowania na różnych portalach, ale poza tym w ogóle się z niego nie korzysta:(

hyh

Już wiadomo dlaczego Berlusconi.... ...się rozwodzi. Słyszał, że jego żona w czasie wizyty w Poznaniu zajadała się pizzą z ...kiszonymi ogórkami! Tego jego nacjonalistyczna natura znieść nie mogła ;)