Ponad 60 różnego typu organizacji zgłosiło chęć udziału w pierwszym Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych. Odbył się on przy okazji poznańskich obchodów Dnia bez Samochodu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W sobotę na placu Wolności od 10 do 18 trwał festyn. Można było zobaczyć i dowiedzieć się, czym zajmują się lokalne organizacje pozarządowe i jak wygląda ich współpraca z miastem.

Swoje stoiska zaprezentowały zarówno duże organizacje - takie jak Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra", jak i mniejsze - na przykład... Stowarzyszenie Pomocy Królikom.

Na płycie placu i na scenie przez cały dzień trwały różnego typu działania - od pokazów, przez informację po wspólną zabawę.

W ramach Dnia bez Samochodu można było z kolei zrobić przegląd swojego roweru, nauczyć się jeździć pojazdem poziomym czy spróbować swoich sił na torze rowerowym.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!