We wtorek oficjalnie otwarty został Rodzinny Plac Zabaw nad Maltą. Składa się z 18 urządzeń do rekreacji. Inwestycja, której pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej PARTNER, powstała w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Plac znajduje się u podnóża stoku narciarskiego Malta Ski.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość)

Nie rozumiem tych inwestycji nad Maltą. Więcej dzieci będzie miało obrażenia pod kołami rowerów, w zderzeniu z rolkarzami, motorami i nawet samochodami, które tam jeżdżą. Zamiast zainwestować w rozbudowę ciągów komunikacyjnych, wyodrębnić i poszerzyć ścieżki rowerowe i dla rolkarzy to pakuje się cały czas w infrastrukturę nie myśląc o drogach. A ruch jest tam wciąż coraz większy, w weekend rowerem lub rokami tylko desperaci się tam wybierają!