Plakat polskiego festiwalu Transatlantyk zdobył Silver Award w ramach Film Festival Poster Awards 2011.

The Film Festival Poster Awards to wyróżnienia przyznawane najlepszym pod względem artystycznym plakatom festiwali filmowych na całym świecie. W tym roku największe uznanie jury i Gold Award otrzymał plakat festiwalu w Los Angeles. Nagrodę Silver Award zdobył afisz reprezentujący polski festiwal Transatlantyk.

- To najbardziej prestiżowa i opiniotwórcza impreza na świecie. Nasz plakat wygrał tam między innymi z plakatami do festiwali w Cannes, Berlinie i Palm Springs! - mówi Ada Ginał, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Obok Transatlantyku srebro zdobyły plakaty Vancouver International Film Festival 2011, French Film Festival in Australia 2011, Guadalajara International Film Festival 2011 i Karlovy Vary International Film Festival 2011.

CZYTAJ WIĘCEJ O FESTIWALU TRANSATLANTYK

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!