Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pleszew zebrał w WOŚP ponad 32 000 złotych. Tym samym pobił swój dotychczasowy rekord

Ze zbiórek ulicznych oraz licytacji zebrano w samym Pleszewie i gminie ponad 32 000 złotych. Wolontariusze zebrali do puszek ponad 17 000 złotych. Także pod kościołami. Zainteresowanie wzbudzał pies Borys obwieszony puszkami WOŚP. Chodził po Pleszewie ze swoim panem Markiem Zawistowskim. Prawie 2000 złotych zebrali członkowie WRC Pleszew, którzy dziesięcioma autami krążyli po mieście i przewozili pleszewian. Hitem licytacji był lot samolotem nad Pleszewem. Wylicytowano go za 1500 zł, drugie tyle dorzucuł WOŚP sponsor lotu. Na licytacji w domu kultury pojawili się pleszewianie, którzy od lat wspierają dzieło Owsiaka: m.in. Jan Klauza, Zenon Jankowski i Marcin Pluciński, Roman Rajs. Były też całkiem nowe osoby. Licytowano kontener na śmieci, zegar serce wycięte z metalu, liczne gadżety od Owsiaka. Zbierała też pieniądze Marianna Skitek z tatą, która kiedyś od Orkiestry otrzymała pompę insulinową

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Pleszewianka (gość)

    Każdy z nas może w przyszłości będzie potrzebował pomocy sprzętu który zakupił!!!! A politycy nic nie robią!!!! Czepiajcie się ich a nie ludzi którzy próbują coś zrobić dla innych!!!