Na oknach Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie pojawiły się kartki z napisem NIE DLA ACTA. Pleszewska młodzież również włączyła się do protestu przeciwko blokadzie wielu stron internetowych, który pod pretekstem chronienia praw autorskich ma zostać podpisany 26.02.2012 roku. Teraz nie będzie można ściągać muzyki, czy filmu – to normalne? Mówi jeden z uczniów ZST. Kartki naklejone na oknach nie znikną do końca tygodnia.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nikiel (gość)

Powiedzcie nam - już okradzionym i nadal okradanym, okłamywanym, oszukiwanym - przez Waszą partię, przez wasz rząd z wodzem "Kim Dżon Donaldem - Pleszewianom i Polakom, jaki jest wasz stosunek do ACTA ? Bywalcy tego portalu i młodzież pleszewska chcą znać waszą wiedzę w tym zakresie i stosunek do niej. Nie bądźcie tchórzami jak wasz wódz. Pokażcie, że jesteście zorientowani w temacie.

Przeczytałem ACTA (gość)

Tak to normalne. :D ze sklepu też się nie kradnie towaru z półek to czemu z internetu można ??

Anonimowy (gość)

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli"
Vox Populi vox Dei.. przeczytaj i podpisz http://referendumacta.pl/