Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem

Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem (© Po Poznaniu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem, czyli Tryptyk miejski - to propozycja na spędzenie ostatniego marcowego weekendu przygotowana przez Grupę Przewodników PoPoznaniu.pl i zespołu gramiejska.pl

Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem


Tryptyk miejski startuje w przeddzień 114 rocznicy włączenia w obszar miasta Jeżyc, Świętego Łazarza i Wildy.

- W ostatni weekend marca chcemy przed poznaniakami na nowo odkryć trzy wyjątkowe fyrtle. - zapraszają przewodnicy z PoPoznaniu.pl - Od piątku do niedzieli spacerować będziemy kolejno po Jeżycach, Łazarzu, Wildzie i czekają nas tam niesamowite miejsca i historie - zapewniają przewodnicy.

Oprócz wycieczek planowane są też gry miejskie. Przewodnicy będą mieli kilka kart do gry. Można je będzie też pobrać ze strony www.gramiejska.pl.

- Gry turystyczne to specjalna odmiana gier miejskich, w które można grać wtedy, kiedy nam pasuje. Bierzemy do ręki kartę startową i ruszamy w miasto, aby rozwikłać zagadkę. - mówi Jarosław Redliński z zespołu gramiejska.pl.

Wstępne zapisy nie są wymagane, grupa wyrusza niezależnie od warunków pogodowych i liczby chętnych, a na zakończenie można podziękować przewodnikowi napiwkiem. Udział w grach turystycznych w ramach "Tryptyku Miejskiego" jest całkowicie bezpłatny.

Po Poznaniu - Tryptyk miejski - PROGRAM


Piątek, 28 marca, godz. 17:00
Jeżyce Borejków
start - fontanna przed Teatrem Wielkim

Sobota, 29 marca, godz, 10:00 i 15:00
Łazarz zez tyndy do tamtyndy
start - VIII LO ul. Głogowska

Niedziela, 30 marca, godz. 12:00 i 15:00
wild, wild, Wilda...
start - Pomnik Powstańców Wielkopolskich ul. Wierzbięcice

Po Poznaniu - Trzy dni wycieczek z przewodnikiem. Wybieracie się?Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!