ODK Pod Lipami zaprasza w środę na spektakl zatytułowany "Poczekalnia" w wykonaniu Andrzeja Kopiczyńskiego oraz Marka Siudyma.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Poczekalnia" to niezwykle zabawna opowieść o dwóch nieudacznikach, którzy czekają na cud. Bohaterowie "Poczekalni" czekają na zwykły cud cywilny. Tym cudem ma być odmiana losu, szansa na karierę i pieniądze. Ale przecież, jak to w życiu bywa, nie ma nic za darmo. Na odmianę trzeba sobie zasłużyć, przychylnemu losowi należy pomóc, dać mu szansę.


Anzelm i Waldemar dają szansę losowi, wielokrotnie i wciąż od nowa. Jest jednak drobny szkopuł: los nie odpłaca się wzajemnością. Czasami daje, ale trochę, tylko na chwilę uchyla drzwi do raju po to.... by je znów zatrzasnąć. Anzelm i Waldemar mają kosmicznego pecha. Odmiana wciąż nie przychodzi. Dlaczego?

Przecież Anzelm i Waldemar spełniają wszystkie warunki ludzi sukcesu: są stosunkowo młodzi jak na ludzi po... sześćdziesiątce, mają na swoim koncie wiele sukcesów na poziomie... regionalnym, wielu ludzi zna ich... z widzenia, są poważani na skalę... na niedużą skalę, co środę wypełniają kupon lotto i czasami trafiają... trójkę.

Dziś jest jednak dzień, kiedy los się odwróci, kiedy przyjdzie wreszcie ta szczęśliwa karta, kiedy drzwi do raju owszem zatrzasną się, ale za plecami. Szczęście jest tuż, tuż,... wreszcie koniec czekania, ale... tylko dla jednego. A w konkurencji jest dwóch...

Spektakl rozpocznie się o godz. 19. Bilety na spektakl w cenie 40zł. do nabycia w ODK Pod Lipami oraz w CIMie.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!