Poznańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, które miało miejsce na terenie województwa pomorskiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zatrzymania doszło dzięki informacji otrzymanej przez poznańskich policjantów od swoich kolegów z Kościerzyny. To właśnie oni poinformowali poznaniaków, że dwóch podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym przebywa w Poznaniu. Jeden z nich jest mieszkańcem Jeżyc, a drugi Grunwaldu.

Po zatrzymaniu 46-letni Piotr M. – mieszkaniec Jeżyc oraz 27-letni Jan J. – mieszkaniec Grunwaldu, zostali przekazani jednostce policji w Kościerzynie. Policjanci po przeszukaniu mieszkań zatrzymanych zabezpieczyli także ich odzież do dalszych badań. Sprawę prowadzą policjanci z woj. pomorskiego. 
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!