Podrobione kontrolery do gier - aż 9 tysięcy sztuk - zabezpieczyli policjanci z Poznania. Przedstawiciel pokrzywdzonej firmy wstępnie oszacował straty na prawie 2 mln złotych.

27 marca policjanci z Poznania i Puszczykowa oraz przedstawiciel pokrzywdzonej firmy zabezpieczyli 9 tysięcy sztuk podrobionych kontrolerów do gier. Urządzenia miały naniesione podrobione znaki towarowe. Wyglądały na oryginalne.

Firma, na terenie której zabezpieczono podrobione kontrolery do gier, rozprowadzała je na terenie całego kraju.

Wartość zabezpieczonych produktów została oszacowana na prawie 2 miliony złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Fałszerze pieniędzy w Poznaniu. Zatrzymano czterech mężczyzn [ZDJĘCIA, WIDEO]W tej sprawie prowadzone jest postępowanie z art. 305 Ustawy prawo własności przemysłowej, który mówi: kto w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj:
Podrobione kontrolery do gier. Straty to prawie 2 mln złotychZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qwerty (gość)

Znowu strona się popsuła , brak przejrzystości ! Wszystkie artykuły w oknach , że nie wiadomo o co chodzi . Zróbcie listę aktualnych wydarzeń , bo szkoda w ogóle tu wchodzić . Im bardziej ulepszacie tym jest gorzej !