Wyślij do nas swoje zdjęcie lub film, na którym pochwalisz się, co robisz podczas zimowych ferii i zgarnij kurs językowy w CJO Kontakt lub Kontakt Español Wyślij do nas swoje zdjęcie lub film, na którym pochwalisz się, co robisz podczas zimowych ferii i zgarnij kurs językowy w CJO Kontakt lub Kontakt Español

Wyślij do nas swoje zdjęcie lub film, na którym pochwalisz się, co robisz podczas zimowych ferii i zgarnij kurs językowy w CJO Kontakt lub Kontakt Español (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Siedzisz przed komputerem, śmigasz na nartach, wyprowadzasz psa... pokaż, jak spędzasz ferie, a my - wraz z Centrum Języków Obcych "Kontakt" i "Kontakt Español" - podarujemy Ci kurs językowy.

Ferie to czas lenistwa, ale też czas, w którym kreatywność sięga szczytów... pomysłowości. Jedni grzeją się przy koksownikach, inni lepią bałwany. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Możecie wygrać jeden z trzech kursów językowych. Do wyboru macie angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski i portugalski. Kurs obejmuje 30 godzin zajęć w dowolnie wybranym terminie w semestrze zimowym (do maja 2012) lub na kursach wakacyjnych (lipiec, sierpień 2012).

Co zrobić, żeby wygrać kurs?

1) Zostań fanem portalu poznan.naszemiasto na facebooku.

2) Wyślij do nas swoje zdjęcie lub film, na którym pochwalisz się, co robisz podczas zimowych ferii. Na zgłoszenia czekamy pod adresem poznan@naszemiasto.pl.

3) W tytule maila wpisz "Konkurs językowy Kontakt" i nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

4) Na filmy i zdjęcia czekamy do poniedziałku, 27 lutego, do godziny 12:00.

5) Nagrody otrzymają autorzy trzech najbardziej oryginalnych, odjechanych i niestandardowych filmów i zdjęć.

6) Po rozstrzygnięciu konkursu zdjęcia i filmy umieścimy w galerii Waszych szalonych pomysłów.


Sponsorami nagród w naszym konkursie są:ORAZ:
Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Zobacz nasz serwis: Konkursy - Nasze Miasto


Uwaga! Osoby biorące udział w konkursie muszą być pełnoletnie i wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych a wysyłając do nas zdjęcie lub film potwierdzają, że mają do niego prawa autorskie i ponoszą wszelkie konsekwencje związane ze złamaniem tych praw a osoby, które są na fotografiach lub filmach wyrażają zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku. Redakcja zastrzega sobie prawo do zweryfikowania prawdziwości danych osobowych. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie redakcji.


Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zygfryd z Andrychowa (gość)

Dlaczego nic nie wspominacie o niepełnosprawnych. Jak człowiek po amputacji nagi ma spędzać wolny czas, którego ma przecież,aż w nadmiarze. Ja bardzo chciałbym nauczyć się np. języka angielskiego.Mieszkam w małym miasteczku ( Andrychów ) w woj. Małopolskim. Tu nikt nawet nie pomyśli o tym, aby zorganizować kurs językowy dla osób starszych i niepełnosprawnych. Jestem tym troszkę rozżalony.