4 sierpnia (wtorek) o godz. 18:00 na Lotnisku Chopina w Warszawie wyląduje Polska Reprezentacja Olimpiad Specjalnych. Przywitajmy naszych medalistów!

Na jednym z największych stadionów świata Los Angeles Memorial nasi niepełnosprawni sportowcy walczyli o medale. Polskę reprezentowało 60 zawodników w 15 dyscyplinach sportowych. 29 złotych krążków, 18 srebrnych i 19 brązowych - tak wygląda statystyka Polaków na XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles.

- Bardzo cieszę się z tego medalu. Sam przyjazd na Światowe Igrzyska to dla mnie ogromna nagroda za wysiłek na treningach, zdobycie złotego medalu to już spełnienie najskrytszych marzeń - powiedział Sebastian Wilman, który zdobył złoto w pływaniu grzbietowym na 25 metrów.

Zawody już się zakończyły, a nasi zawodnicy zasłużyli na specjalnie przywitanie na Okęciu. 4 sierpnia o godz. 18 będzie można pogratulować naszym sportowcom osobiście przy wyjściu nr 2 na Lotnisku Chopina. Więcej informacji na facebooku

Zobacz też: Znamy Miss Polski na Wózku 2015. Zobacz zdjęcia finalistek

Zobacz powiązane wideo:źródło: x-news/CNN Newsource

Charytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!