Do 5 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi Poznania, który kradł samochody i motocykle. Policjantom udało się odzyskać trzy z nich.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zatrzymania mężczyzny, posługującego się pseudonimem Balon, doszło w centrum miasta. Podczas akcji oficerom wydziału samochodowego udało się zabezpieczyć trzy pojazdy, wartych około 200 tysięcy złotych.

W chwili zatrzymania mężczyzna jechał volkswagenem golfem. Policjanci stwierdzili, że jego znaki identyfikacyjne mogły być przerabiane. Podobnie jak znaki identyfikacyjne motoru marki suzuki, który funkcjonariusze znaleźli w piwnicy mieszkania podejrzanego. Oba pojazdy zostaną poddane analizie biegłych.

Wśród odzyskanych aut było także poszukiwany od sierpnia volkswagen touran. Samochód został skradziony na terenie Niemiec. Auto stało w jednym z garażów na Naramowicach. W chwili zatrzymania 35-latek miał przy sobie klucze do niego.

Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie ukradł większej liczby pojazdów.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!