(© KWP Poznań)

Blisko dwa kilogramy amfetaminy miał przy sobie zatrzymany przez policję z Poznania 51-latek. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policja z Poznania przy współpracy z Izbą Celną w Poznaniu zatrzymali kierowcę samochodu, którzy przewoził blisko dwa kilogramy amfetaminy. Zabezpieczone narkotyki mają szacunkową wartość ok. 600 tys. złotych.

Do zatrzymania doszło 20 sierpnia. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu zatrzymali kierowcę mercedesa. Kryminalni obserwowali 51-latka i urządzili na niego zasadzkę. Nieoznakowane radiowozy zajechały drogę mercedesowi, a następnie funkcjonariusze przeszukali pojazd. W papierowej torbie znaleźli foliowe worki z amfetaminą. Proszek mógł posłużyć do wyprodukowania blisko 20 tys. porcji o szacunkowej wartości 600 tys. złotych.

51-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanego aresztowano na trzy miesiące.

Czytaj też: Kokaina w Poznaniu: Kolejne zatrzymania. Sześć osób usłyszało zarzuty

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!