Poznańscy policjanci odzyskali skradzionego psa Poznańscy policjanci odzyskali skradzionego psa

Poznańscy policjanci odzyskali skradzionego psa (© KWP w Poznaniu)

Policjanci odzyskali skradzionego psa. Do przestępstwa doszło w drugiej połowie marca. Rasowy york wrócił już do właścicielki, a podejrzanemu o kradzież mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

W drugiej połowie marca do komisariatu policji na Grunwaldzie zgłosiła się mieszkanka os. Kopernika. Skarżyła się, że ktoś ukradł jej ukochane zwierzę. Pupil zniknął sprzed sklepu kiedy robiła zakupy. To rasowy york.

Kryminalni z Grunwaldu ustalili tożsamość złodzieja. Okazał się nim 44-latek z Łazarza. Funkcjonariusze pojechali, aby go zatrzymać. Niestety przestępca zdążył sprzedać psa swojemu koledze. Policjanci udali się do nabywcy, lecz i on nie miał zwierzaka. Nie mogąc zatrzymać yorka, podarował go znajomej. I to u niej w mieszkaniu funkcjonariusze wreszcie odnaleźli zwierzę.

Jeszcze tego samego dnia kobieta, która bardzo przeżywała utratę psa, odzyskała swojego pupila.

ZOBACZ TAKŻE: Złodzieje liter z Pomnika Żołnierzy Armii Poznań zatrzymani

Zatrzymany jest znany poznańskim stróżom prawa. Usłyszał zarzuty kradzieży psa. Grozi mu do 5 lat więzienia. Podobna kara grozi jego koledze, który kupił psa i zbył go dalej. Może usłyszeć zarzut paserstwa. O ostatecznym wymiarze kary zadecyduje sąd.

Skomentuj:
Policjanci odzyskali skradzionego psa. York wrócił do szczęśliwej właścicielkiZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!