W ramach ogólnopolskich działań podlascy policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali prawie 2500 aut. W trakcie badań trzeźwości okazało się, że 9 kierowców wcześniej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ramach ogólnopolskich działań podlascy policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali prawie 2500 aut. W trakcie badań trzeźwości okazało się, że 9 kierowców wcześniej piło alkohol.
43-latek, który miał ponad 0,5 promila jechał hondą przez Siemiatycze. W Sztabinie mundurowi zatrzymali do kontroli dwa samochody. Ojciec prowadził audi, za nim volkswagenem jechał 24-letni syn. U obu alkomat wykazał ponad 0,3 promila. Stracili prawo jazdy i w dalszą drogę już nie pojechali. Białostocka drogówka zatrzymała poloneza, w którym kierowca ukrył 2500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kontrabandę przekazano celnikom. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą tłumaczyć się przed sądem.
Natomiast w Suwałkach podczas akcji po raz pierwszy wszyscy kierując byli trzeźwi.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!