(© www.polishguide2012.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdzie znajduje się strefa kibica lub jak dotrzeć z centrum miasta na Stadion Miejski? Dzięki serwisowi Polish Guide, kibice podczas Euro nie będą mieć z takimi pytaniami problemu.

Uruchomiona przez spółkę PL.2012 strona internetowa, jest kompleksowym źródłem wiedzy o polskich miastach-gospodarzach. Informacje są prezentowane w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Na stronie Polish Guide, kibic może znaleźć informacje m.in. na temat strefy kibica, stadionu, centrów pobytowych, czy transportu miejskiego. To nie wszystko bo może również dowiedzieć się o opiece medycznej, bezpieczeństwie, a także znaleźć wskazówki jak dotrzeć do ambasady kibica.

Czytaj także: Kibice na Euro 2012 z Paszportem Poznaniaka

Oprócz praktycznych wiadomości, turyści mogą się także zapoznać z regionalnymi zwyczajami, ciekawostkami oraz atrakcjami. Do 9 stycznia, serwis odwiedziło 26 tysięcy internautów z całego świata. Jak zapewniają pracownicy spółki PL.2012, aplikacja na telefony komórkowe i smartfony wystartuje miesiąc przed turniejem.

Więcej informacji na stronie Głosu Wielkopolskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!